Banner_Kargo_Ucretsiz

Kişisel Verileri Koruma

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme (K.V.K.K.)

Uygunlar Bebek 'in ( www.uygunlarbebek.com ) internet sitesi aracılığı ile üyelik, sipariş süreçlerinizi yürütmek, tamamlamak, sizlerle ilgili iletişimi sağlamak, siparişleriniz ile ilgili hizmetleri yerine getirebilmek için 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, sair mevzuat ve uluslararası düzenlemelere uygun olmak koşuluyla adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, T.C. kimlik numaranız, vergi kimlik numaranız, fatura ve teslimat adresleriniz, sosyal medya hesaplarıyla üyeliğinizi eşleştirmeniz halinde Üye'yi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlamaya yönelik bir takım verilerinizi işlemekteyiz.

 

Bu veriler haricinde, sipariş verilme zamanları, alışveriş geçmişinizi anlamak amacıyla toplamakta ve işlemekteyiz.

 

Kişisel verilerinizi, hizmetlerimizi sunmak amacıyla işbirliği yaptığımız üçüncü kişilerle (kargo, gönderi, vb. hizmetleri sunan şirketlerle) ve kanuni yükümlülüklerimizin gereği olarak devlet mercileri ile paylaşabiliriz. Uygunlar Bebek yasalar karşısındaki yükümlülüklerin ifası amacıyla yasal olarak bu bilgileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşabilecektir. Kişisel verilerinizi yukarıda sayılan faaliyetler ve ilgili mevzuatın gerektirdiği haller haricinde hiçbir şekilde ticari bir amaçla kullanmayacak veya üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

 

Üyeliğinizin iptaline bağlı şirketimiz tarafından veya talebiniz üzerine 6 ay içinde kişisel verileriniz silinecektir.

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca kendinizle ilgili;

  • · kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenebilir,
  • · topladığımız bilgilere ilişkin ayrıntıları talep edebilir,
  • · bu bilgilerin ne amaçla toplandığını ve ne şekilde kullanıldığını, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenebilir veya
  • · eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini, güncellenmesini veya bunların işlenmesini gerektiren sebepler ortadan kalktıysa silinmesini aktarım yapılan üçüncü kişilere yapılacak bildirimleri de kapsayacak şekilde isteyebilirsiniz.

Bu kapsamda yapacağınız talepler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yazılı olmalıdır.

Veri koruma uygulamalarımıza ilişkin herhangi bir soru veya endişenizin bulunması halinde veya bir erişim talebinizin bulunması halinde, bize aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz

 

 

Uygunlar Bebek 

Adres: Akşemsettin Mah. Kandıra Sok. No: 6 / 1 Sultanbeyli - İstanbul

Tel: 0216 630 64 04

Mail: bilgi@uygunlarbebek.com

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5